KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
202. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
252. Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
252. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
252. Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 2
252. Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
252. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
252. David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
252. Karel Černoch Karate Vision Praha CZE 1 2
252. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
252. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
252. Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
252. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
252. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
252. Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
252. Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
252. Marek Houser Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2
252. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2
252. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
252. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
252. Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 2
252. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2
252. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
252. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
252. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
252. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2
252. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
252. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
252. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
252. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
252. Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
252. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
252. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
252. Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
252. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 2
252. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
252. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
252. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
252. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2
252. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
252. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
252. Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE 1 2
252. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
252. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
252. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
252. Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
252. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
252. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
252. Ondřej Suchý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
252. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
252. Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů