KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
361. David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
361. Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3
361. David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3
361. Vojtěch Damek Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
361. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 3
361. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3
361. Jakub Ferad Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 3
361. Adam Friml SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
361. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
361. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3
361. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
361. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
361. Filip Jurnečka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
361. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
361. Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
361. Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
361. Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
361. Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 3
361. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
361. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
361. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
361. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 3
361. David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3
361. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 3
361. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3
276. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
276. Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 2
276. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2
276. Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
276. Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
276. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
276. Karel Černoch Karate Vision Praha CZE 1 2
276. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
276. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
276. Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
276. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
276. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
276. Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
276. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 2
276. Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
276. Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE 2
276. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
276. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
276. František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
276. Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 2
276. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2
276. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
276. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
276. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
276. Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2

Stránka: 6/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů