KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
202. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
202. Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
202. Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
202. Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
202. Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 3
202. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
202. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
202. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
202. David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3
260. Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
260. Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 2
260. Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
260. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
260. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
260. Karel Černoch Karate Vision Praha CZE 1 2
260. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
260. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 2
260. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
260. Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE 2
260. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2
260. Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
260. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
260. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
260. Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
260. Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
260. Marek Houser Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2
260. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
260. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
260. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
260. Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 2
260. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2
260. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
260. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
260. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
260. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
260. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2
260. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
260. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
260. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
260. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
260. Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
260. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
260. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
260. Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
260. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 2
260. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
260. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
260. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
260. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2
260. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů