KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
164. Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
164. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
164. Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
164. Petr Klíma Karate Vision Praha CZE 1 8
164. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
164. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 2 8
164. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 8
164. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 2 8
164. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
164. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 8
164. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
164. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
164. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 2 8
164. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 8
164. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
164. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
164. Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
164. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
164. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 8
170. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
170. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 7
170. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 7
173. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
173. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 6
173. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
173. Armando Morales Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
173. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
173. Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 6
173. Jiří Svoboda Sport Relax CZE 2 6
173. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
173. Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
173. David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 6
183. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 5
183. Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 5
183. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
186. Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
186. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
186. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
186. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
186. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
186. Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
186. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
186. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 1 4
186. Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
186. Daniel Janata Sport Relax CZE 1 4
186. Jaroslav Kryštůfek Ippon KK Rakovník CZE 1 4
186. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 2 4
186. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4
186. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
186. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů