KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
435. David Čorej SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
435. Novák David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1
435. Matěj Dohnálek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
435. Dominik Frček KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1
435. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1
435. Radek Havlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1
435. Robin Hlaváček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
435. Oskar Hlubek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1
435. Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
435. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1
435. Martin Kasper Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1
435. Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
435. Samuel Kekely Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
435. Luboš Knespl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1
435. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
435. Michal Kopanica Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
435. Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 1
435. Nikita Kravčenko Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1
435. Vít Kučera L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1
435. Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
435. Benjamin Leba SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1
435. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1
435. Dominik Majer Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1
435. Pavel Málek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
435. Dan Marek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1
435. Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
435. Dinh-quan Minh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
435. Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
435. Vít Nedbal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1
435. Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
435. Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
435. David Oneata TARO KAN, z.s. CZE 1
435. Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1
435. Mathias Redle SKP karate Písek CZE 1
435. Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
435. Petr Salač SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
435. Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
435. Matěj Skládal SVČ DOMEČEK Brno CZE 1
435. Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
435. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
435. Tomáš Stříbrný Champions team z.s. CZE 1
435. Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE 1 1
435. Lukáš Svoboda TARO KAN, z.s. CZE 1
435. postup David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1
435. pokles Josef Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
435. Michal Šustr Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
435. Ondřej Uxa Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1
435. Max Vajner Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1
435. Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1
435. Matouš Vatlak SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1

Stránka: 10/11
<< 10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů