KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
122. Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 4
122. Natálie Hianíková TARO KAN, z.s. CZE 1 4
122. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
122. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
122. Lenka Krejsová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
122. postup Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4
122. pokles Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
122. Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE 1 4
122. Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
122. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
122. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
122. Vendula Šebestová KC Podbořany CZE 1 4
122. Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
122. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
115. Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
115. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
115. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 3
115. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 3
115. Kristýna Lokvencová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
120. Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
120. Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
120. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
120. Aneta Fedorová SK Tommi Praha CZE 1 2
120. Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE 1 2
120. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
120. Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
120. Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
120. Petra Latíková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2
120. Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE 1 2
120. Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 2
120. Sabina Mehiačová Karate Černošice CZE 1 2
120. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 2
120. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
120. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
120. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
120. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
120. Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
120. Veronika Tučková Sport Relax CZE 1 2
120. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
120. Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
141. Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1
141. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1
141. Radka Vejdovská Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1
141. Kateřina Zenkerová Karate Vision Praha CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů