KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
88. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
52. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 15
52. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 15
54. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 2 14
54. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 14
54. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 14
54. Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
58. Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE 1 12
58. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
58. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 12
58. Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE 1 12
58. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 3 12
58. Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE 1 12
64. Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE 1 1 11
65. Jana Boháčová Sport Relax CZE 2 10
65. Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 10
65. Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
65. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 10
65. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 10
65. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 10
71. Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE 2 1 9
72. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
72. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 8
72. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
72. Alexandra Kupková KK Litvínov CZE 1 8
72. Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
72. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
72. Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 8
72. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 1 8
84. Zuzana Kůtová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 1 6
84. Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
84. Eva Šindelářová Sport Relax CZE 1 6
87. Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 5
87. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 3 5
89. Tereza Brzáková Sport Relax CZE 1 4
89. Eliška Doubková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
89. Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE 2 4
89. Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE 1 4
89. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 4
89. Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 4
89. Natálie Hianíková TARO KAN, z.s. CZE 1 4
89. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
89. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
89. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
89. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
89. Veronika Macháčková SK Tommi Praha CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů