KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
1. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
1. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
104. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 5
105. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
105. Filip Baran TARO KAN, z.s. CZE 1 4
105. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 4
105. Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
105. Filip Filgas SK Tommi Praha CZE 2 4
105. Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 1 4
105. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 4
105. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
105. Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
105. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 4
105. Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE 1 4
105. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
105. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
105. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
105. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
105. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 1 4
105. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
105. Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
105. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
105. Filip Schäfer SKM Bílina CZE 1 4
105. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
105. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 4
105. Lukáš Soudný CZE 1 4
105. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
105. Martin Špecián SKC Louny CZE 1 4
105. Daniel Šrůma SKC Louny CZE 1 4
105. Martin Valdmann VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
105. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
105. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
134. Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE 1 1 3
134. Martin Korejtko Sport Relax CZE 1 3
134. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 3
134. Jiří Zajíček Glaverbel Teplice CZE 1 3
138. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
138. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
138. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
138. Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 1 2
138. Tomáš Brzák Sport Relax CZE 1 2
138. Michal Cimbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
138. František Čejka Sokol Nymburk CZE 1 2
138. Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
138. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
138. Stanislav Jati Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
138. Jakub Jelínek Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
138. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
138. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů