KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lolita Dona Francie FRA 2 2 3 1 1750
2. Laura Pasqua Itálie ITA 1 2 3 1 1 975
3. Diana Schwab Švýcarsko SUI 1 1 2 2 760
4. Kristina Mah Austrálie AUS 1 1 1 710
5. Lina Gomez Aizate Kolumbie COL 1 600
5. Giana Mohamed Farouk Lotfy Egypt EGY 1 600
7. Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK 3 1 2 1 565
8. Lucie Ignace Francie FRA 2 540
9. Anita Serogina Ukrajina UKR 1 1 1 525
10. Boutheina Hasnaoui Tunisko TUN 1 1 500
10. Natalie Karina Joyce Williams Beckenham Renshinkai ENG 1 2 500
12. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 2 480
12. Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP 2 480
14. Alisa Buchinger Rakousko AUT 2 1 460
15. Jacqueline Factos Henao Ekvádor ECU 1 400
15. Shakila Salni Jefry Krishnan Malajsie MAS 1 400
17. Ingrid Suchánková Dukla Banská Bystrica SVK 1 1 340
18. Sanja Cvrkota Srbsko SRB 1 1 320
18. Silvia Sperner Německo GER 1 1 1 320
20. Ece Yasar Turecko TUR 2 1 1 305
21. Yu Miyamoto Japonsko JPN 1 1 300
22. Ivana Bebek Chorvatsko CRO 1 1 1 1 290
22. Mirsada Suljkanović Bosna a Hercegovina BIH 2 2 290
24. Ana Lenard Chorvatsko CRO 1 1 260
25. Eimi Kurita USA USA 1 1 240
25. Jin Jin Li Čínská lidová republika CHN 1 240
25. Mayumi Someya Japonsko JPN 1 1 240
28. Stephanie Kaup Rakousko AUT 1 1 1 1 215
29. Olga Malofeeva Rusko RUS 1 200
29. Elena Quirici Švýcarsko SUI 1 200
31. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 180
32. Rozita Alipourkeshka Írán IRI 1 160
32. Alice Goudie Anglie ENG 1 1 160
34. Lucille Breton Francie FRA 1 1 150
34. Irene Colomar Costa Španělsko ESP 1 1 150
34. Sonja Steland Lucembursko LUX 1 1 150
37. Cristina Ferrer Garcia Španělsko ESP 1 120
37. Noemi Kornfeld Švýcarsko SUI 1 120
37. Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK 2 120
40. Bahar Erseker Turecko TUR 1 100
40. Elisa Fonseca Au USA USA 1 100
40. Maria Sobol Rusko RUS 1 1 100
43. Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL 1 1 1 91
44. Natasa Stefanovska Makedonie MKD 1 3 90
45. Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN 1 1 82
46. Amy Connell Skotsko SCO 1 80
46. Ivonne Gonzalez Herrera Španělsko ESP 1 80
46. Leila Heurtault Samouraï 2000 FRA 1 80
46. Ashley Hill USA USA 1 80
46. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 1 80

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů