KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jonathan Horne Německo GER 6 2 1 2110
2. Enes Erkan Turecko TUR 3 1 1 1800
3. Stefano Maniscalco Itálie ITA 4 2 1 1150
4. Dejan Umičević Srbsko SRB 1 1 1 2 1000
5. Shahin Atamov Ázerbajdžán AZE 1 3 880
6. Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY 1 1 580
7. Zarko Arsovski Karate Club Makpetrol MKD 2 2 1 520
8. Sajad Ganjzadeh Írán IRI 1 1 480
9. Callum Robb Velká Británie GRB 1 1 2 1 450
10. Moreno Sheppard Nizozemsko NED 1 1 1 3 440
11. Wellington Rodrigues Barbosa Brazílie BRA 1 1 1 420
12. Angel Aponte Venezuela VEN 1 400
13. Almir Cecunjanin Černá Hora MNE 2 1 2 370
14. Admir Zukan Bosna a Hercegovina BIH 1 2 350
15. Jagoba Vizuete Fernandez Španělsko ESP 2 1 330
16. Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE 2 1 1 315
17. Slobodan Bitevic Srbsko SRB 1 300
17. Alexandr Guerunov Rusko RUS 1 300
19. Nuno Manuel Dias Karate ND POR 2 2 2 280
19. Ibrahim Gary Francie FRA 1 2 280
21. Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD 1 3 260
22. Danilo Lučić Černá Hora MNE 1 240
22. Jasem Modamivishkaei Írán IRI 1 240
24. Enrico Höhne Německo GER 1 1 220
25. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 212
26. Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL 1 2 2 204
27. Khalid Khalidov Kazachstán KAZ 1 200
28. Christopher De Sousa Costa Kanada CAN 1 180
28. Mohamed Jomaâ Tunisko TUN 1 180
30. Ossama Mansour Egypt EGY 1 1 160
30. Jean-Marc Mayer Rakousko AUT 1 3 160
30. Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO 1 160
30. Pero Vučić Chorvatsko CRO 2 160
34. Nicky Le Fébre Nizozemsko NED 3 136
35. Zabiollah Poorshab Írán IRI 2 130
36. Khamit Tebuev Rusko RUS 1 1 125
37. Abdoulaye Diop Senegal SEN 2 120
37. Florian Malguy Francie FRA 1 120
37. Franklin Mina Ekvádor ECU 1 120
37. Yeremi Rodriguez Venezuela VEN 1 120
41. Nadir Benaíssa Francie FRA 1 1 1 115
42. Okay Arpa Turecko TUR 1 100
42. Ricardo Barbero Španělsko ESP 1 100
42. Herolind Nishevci Albánie ALB 1 100
45. Hugo Soares Německo GER 1 80
46. Ricardo Campillo Mexiko MEX 1 60
46. Franc Chantalou Francie FRA 1 60
46. Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI 1 60
46. David Rodríguez USA USA 1 60
50. Nico Armanelli Itálie ITA 1 50

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů