KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
19. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 1 20
52. Zdeněk Čada TJ KARATE Praha CZE 1 16
52. Tomáš Fiala Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 16
52. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
52. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
52. Miroslav Pogány TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
52. Jan Rayman KK Pardubice CZE 1 16
52. Tomáš Rédli CZE 2 16
59. Michal Adámek Sport Relax CZE 1 12
59. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
59. Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 12
59. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 12
59. Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 12
59. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12
59. Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
59. Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
59. Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE 1 12
59. Roman Trnka Baník Havířov CZE 1 12
59. Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
70. Jindřich Ardolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
70. Josef Ciglanský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
70. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 8
70. Aleš Hromádko TJ KARATE Praha CZE 1 8
70. Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE 1 8
70. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
70. Karel Pavlíček Narama Plzeň CZE 1 8
70. Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE 1 8
70. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
70. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 8
70. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
81. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
81. Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 6
81. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
84. Adam Knajbl T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 5
85. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
85. Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
85. Dalibor Frýba KK Litvínov CZE 1 4
85. David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 4
85. Václav Rek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
85. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 4
85. Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 4
92. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
93. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů