KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
61. Jindřich Ibl SKC Louny CZE 2 1 22
61. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 22
53. Jan Klimeš Sport Relax CZE 1 1 20
53. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 1 20
53. Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 20
56. Zdeněk Čada TJ Karate Praha CZE 1 16
56. Tomáš Fiala Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 16
56. Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 16
56. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
56. Kamil Hromádko Oddíl karate Hlinsko CZE 2 16
56. Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
56. Jakub Králíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
56. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
56. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 16
56. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
56. Miroslav Pogány TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
56. Jan Rayman KK Pardubice CZE 1 16
56. Tomáš Rédli CZE 2 16
56. Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
56. Petr Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
71. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 14
72. Michal Adámek Sport Relax CZE 1 12
72. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
72. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12
72. Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
72. Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
72. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 1 12
72. Roman Trnka Baník Havířov CZE 1 12
72. Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
80. Jindřich Ardolf TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
80. Miroslav Boguský Champions Team CZE 1 8
80. Tomáš Braun Sokol Pardubice CZE 1 8
80. Josef Ciglanský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
80. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 8
80. Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE 1 8
80. David Kaválek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
80. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
80. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
80. Richard Pail Baník Havířov CZE 1 8
80. Karel Pavlíček Narama Plzeň CZE 1 8
80. Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE 1 8
80. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
80. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 8
80. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
95. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
95. Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
95. Dalibor Frýba KK Litvínov CZE 1 4
95. David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 4
95. Ondřej Novotný TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE 1 4
95. Václav Rek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů