KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
28. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 19
52. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 2 18
53. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
53. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 2 1 16
53. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 16
53. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 16
53. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
53. Josef Král Karate Polička CZE 1 16
53. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
53. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 1 16
53. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
53. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
53. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 16
53. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 16
65. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 2 1 15
66. Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 14
67. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 13
68. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
68. Ondřej Novotný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
68. Radim Pavelka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
68. Daniel Sebeš Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
68. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
68. Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 12
68. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
68. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
76. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 1 8
76. Karel Braný SK Trial CZE 1 8
76. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
76. Lukáš Havlásek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
76. David Hons Chotěboř CZE 1 8
76. David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
76. Miloš Kopetka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
76. Štefan Krafčík Tsunami Prachatice CZE 1 8
76. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
76. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 8
76. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
76. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
76. Marian Novotný Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
76. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 8
76. Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
76. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 8
76. Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
93. Jan Hauser SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 6
93. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
93. Radim Stehlík TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 6
93. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 6
97. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 1 4
97. Tomáš Boček T.J. Sokol I. Smíchov CZE 1 4
97. Jan Cuce TJ KARATE Praha CZE 1 4
97. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů