KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
24. Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
24. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
24. Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
24. Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE 1 4
24. Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
24. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
24. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 4
24. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
24. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
24. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Alexander Kleymenov Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
24. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
24. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
24. postup Matěj Kühn KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
24. pokles Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
24. Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
24. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
24. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 4
24. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
24. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
24. Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 4
24. Jiří Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 4
24. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
24. Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
24. Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 4
24. Petr Severa SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
24. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
24. Antonín Sus TJ KARATE Praha CZE 1 4
24. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
24. Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE 1 4
24. Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
24. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
24. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Vojtěch Vilím SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
24. Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Michal Zrůst Fight Club České Budějovice CZE 1 4
295. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 3
295. Kryštof Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
295. Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE 1 3
295. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
295. Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
295. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 3

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů