KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
24. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
24. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
24. postup Matěj Kühn KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
24. pokles Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
24. Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
24. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
24. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 4
24. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
24. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
24. Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 4
24. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
24. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
24. Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
24. Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 4
24. Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
24. David Skřivánek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
24. Antonín Sus TJ KARATE Praha CZE 1 4
24. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
24. Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE 1 4
24. Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
24. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
24. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
24. Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Vojtěch Vilím SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
24. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
24. Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
24. Michal Zrůst Fight Club České Budějovice CZE 1 4
281. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 3
281. Kryštof Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
281. Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE 1 3
281. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
281. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
281. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
281. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 3
281. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 3
289. Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
289. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
289. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
289. Marek Hytych Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
289. Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 2
289. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 2
289. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
289. Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
289. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
289. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2
289. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 2
289. Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů