KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
83. postup Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
83. pokles Matěj Kühn Sport Relax CZE 1 4
83. pokles Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
83. pokles Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
83. pokles Vítězslav Marek KASR ŽAMBERK CZE 1 4
83. pokles Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 4
83. pokles Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
83. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
83. pokles Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
83. pokles Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
83. pokles Jiří Pochman Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
83. pokles Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
83. pokles Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
83. pokles Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
83. pokles Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
83. pokles Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 4
83. pokles Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
83. pokles Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 1 4
83. pokles Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE 1 4
83. pokles Ondřej Štěpán ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
83. pokles Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE 1 4
83. pokles Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
83. pokles Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
83. pokles Vojtěch Vilím SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
83. pokles Filip Vitha SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
83. pokles Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
83. pokles Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
83. pokles Michal Zrůst Fight Club České Budějovice CZE 1 4
279. pokles Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 3
279. pokles Kryštof Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
279. postup Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 3
279. pokles Albert Dosedla Ippon KK Rakovník CZE 1 3
279. pokles Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
279. pokles David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 3
279. pokles Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3
286. pokles David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
286. pokles Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
286. pokles Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
286. pokles David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
286. pokles Marek Hytych Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
286. pokles Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 2
286. pokles Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 2
286. pokles Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
286. pokles Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
286. pokles Vojtěch Pavelka KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE 1 2
286. pokles Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 2
286. pokles Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
286. pokles David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2

Stránka: 6/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů