KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
282. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 6
282. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
282. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 6
282. Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
282. Marek Houser CZE 1 6
282. Alexandr Košťák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
282. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
282. Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 6
282. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
282. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 6
282. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
282. Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
282. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
282. Tomáš Potyka SKK Budo Havířov CZE 1 6
282. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
282. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
282. Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
282. Petr Sýkora TJ Kdyně CZE 1 6
282. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 1 6
282. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
221. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 5
221. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 5
221. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5
224. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
224. Daniel Bernold Atara Ostrava CZE 1 4
224. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
224. Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
224. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4
224. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
224. postup Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
224. pokles Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
224. Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
224. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
224. Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
224. Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
224. Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE 1 4
224. Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
224. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
224. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 4
224. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
224. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
224. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
224. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
224. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
224. Matěj Kühn Sport Relax CZE 1 4
224. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
224. Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
224. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
224. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
224. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 4

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů