KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
24. Vojtěch Kuttner SŠKS Pardubice CZE 1 8
24. Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE 1 8
24. Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
24. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
24. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
24. David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
24. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
24. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
24. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
24. Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE 1 8
24. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 8
24. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 8
24. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 2 8
24. Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 8
24. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
24. Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
24. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 1 8
24. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
219. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
220. Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 6
220. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
220. Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
220. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
220. Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 6
220. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
220. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 6
220. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
220. Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
220. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
220. Tomáš Potyka SKK Budo Havířov CZE 1 6
220. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 6
220. Matěj Rychetský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
220. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
220. Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
220. Petr Sýkora TJ Kdyně CZE 1 6
220. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 6
220. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 1 6
238. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 5
238. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5
240. Erik Benda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
240. David Benda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
240. Daniel Bernold Atara Ostrava CZE 1 4
240. Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
240. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4
240. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
240. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
240. Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
240. Petr Drahokoupil Sokol Nymburk CZE 1 4
240. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
240. Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů