KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
11. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
11. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 12
11. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
11. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
11. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
11. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
11. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
11. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 12
11. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
11. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 12
11. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
11. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 12
163. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 11
163. Filip Jurnečka Sport Relax CZE 1 1 1 11
163. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 1 11
166. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
166. Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 10
166. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2 10
169. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 9
170. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
170. Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
170. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 8
170. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
170. Jakub Führbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
170. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
170. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
170. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
170. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 8
170. Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE 1 8
170. Vojtěch Kuttner SŠKS Pardubice CZE 1 8
170. Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE 1 8
170. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
170. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
170. David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
170. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
170. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
170. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
170. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 8
170. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 8
170. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
170. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 2 8
170. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
170. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
196. David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 7
196. Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 7
196. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 7
196. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
200. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 6

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů