KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
11. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 12
11. Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
11. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
11. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
11. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 12
11. Matyáš Maleček KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 12
11. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
11. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
11. Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
11. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
11. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
11. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 12
11. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
11. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 12
11. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
11. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 12
167. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 11
167. Filip Jurnečka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 11
167. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 1 11
170. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
170. Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 10
170. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2 10
173. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 9
174. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
174. Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 1 8
174. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
174. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
174. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 8
174. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
174. Jakub Führbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
174. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
174. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
174. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
174. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 8
174. Daniel Kubíček Champions team z.s. CZE 1 8
174. Vojtěch Kuttner SŠKS Pardubice CZE 1 8
174. Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE 1 8
174. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
174. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
174. David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
174. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
174. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
174. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 8
174. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
174. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 8
174. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
174. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
174. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 2 8
174. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
174. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8

Stránka: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů