KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
50. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 41
52. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 40
52. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 40
52. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
55. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 38
56. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 36
56. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 36
56. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 36
56. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 36
56. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 36
56. Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 36
62. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 34
62. Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 2 34
64. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
64. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
64. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 32
67. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 29
67. Jiří Krych Česká republika CZE 1 1 29
69. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 28
69. Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
71. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 26
72. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 24
72. Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
72. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
72. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
76. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
76. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
78. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 2 2 1 19
79. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
79. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
79. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 16
79. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
79. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
79. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 16
79. Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
79. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
87. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 15
88. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 1 14
89. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 12
89. Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
89. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
89. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
89. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 12
89. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
95. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 1 1 11
96. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
96. Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
96. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 8
96. František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
96. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů