KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
125. postup Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 2 3 50
52. postup Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
52. pokles Tomáš Lipowski ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 48
52. pokles Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 2 48
55. pokles Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 46
55. pokles Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 46
57. pokles Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE 2 1 1 45
58. pokles Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 41
59. pokles Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 40
59. pokles Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 40
61. pokles Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 38
62. pokles Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 36
62. pokles Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 36
62. pokles Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 36
62. pokles Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 36
62. pokles Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 36
62. pokles Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 36
68. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 34
68. Lukáš Sirotek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 2 34
70. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
70. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
70. Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE 1 1 3 32
70. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 32
74. Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE 1 1 30
74. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 30
76. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 29
76. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 29
78. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 28
78. Marek Nemejta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 28
80. Petr Matějovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 26
81. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 24
81. Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
81. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
81. Marek Novotný Sokol Nymburk CZE 1 1 24
81. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
86. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
86. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
88. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 20
89. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 2 2 1 19
90. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 18
91. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
91. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
91. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 16
91. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
91. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
91. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 16
91. Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
91. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
99. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 15
100. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 1 14

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů