KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
96. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 40
52. Jan Horák Champions team - Chodov CZE 1 1 1 38
52. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 38
54. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 36
54. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 36
54. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 36
54. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 36
54. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 36
54. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
60. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 34
61. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
61. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
63. Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 29
63. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 29
65. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 28
65. Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
67. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 26
67. Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 26
69. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 24
69. Dušan Duriš Karate Klub Chodov CZE 1 24
69. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
69. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
73. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
73. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
75. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 2 2 1 19
76. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
77. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
77. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
77. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 16
77. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
77. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
77. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 16
77. Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
77. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
85. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 1 14
86. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 12
86. Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
86. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
86. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
86. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 12
86. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
92. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 1 1 11
93. Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
94. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
94. Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
94. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 8
94. František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
94. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 8
94. Jakub Dvořák KK Kladno CZE 1 8
94. Hampl Karate Klub Fudoshin CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů