KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
176. Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
176. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 8
176. Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
176. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
176. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
176. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
207. Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
207. Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 7
209. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
209. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
209. Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 6
209. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
209. Patrik Kuthan SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
209. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
209. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
209. Michal Oravíček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
209. Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
209. Michal Višňovský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
219. Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 5
219. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
219. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
222. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 4
222. Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE 1 4
222. Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
222. Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
222. Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
222. Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
222. Filip Hassl ŠSK karate Karviná CZE 1 4
222. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
222. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
222. Petr Jeřábek TJ Karate Libčice CZE 1 4
222. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
222. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
222. Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
222. Marek Kučera KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
222. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 4
222. Václav Matějíček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
222. Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 4
222. Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
222. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
222. David Pešava Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
222. Daniel Pondělíček Karate Vision Praha CZE 1 4
222. Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
222. Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
222. Matěj Šesták TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
222. Adam Špaček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
222. Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE 1 4
222. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
222. Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
222. Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů