KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
177. postup Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
202. postup Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 4
202. postup Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
202. postup Jakub Fürbacher Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
202. pokles Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
202. pokles Filip Hassl ŠSK karate Karviná CZE 1 4
202. pokles Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
202. pokles Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
202. pokles Petr Jeřábek TJ Karate Libčice CZE 1 4
202. pokles Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
202. pokles Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
202. postup Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
202. pokles Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 4
202. pokles Václav Matějíček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
202. pokles Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 4
202. pokles Dominik Nechyba Česká republika CZE 1 4
202. pokles Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
202. pokles David Pešava Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
202. pokles Daniel Pondělíček Karate Vision Praha CZE 1 4
202. pokles Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
202. pokles Matěj Šesták TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
202. pokles Adam Špaček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
202. pokles Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE 1 4
202. pokles Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
202. pokles Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
202. pokles Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
202. pokles David Vodička USK Slavia Liberec CZE 1 4
202. pokles Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
229. pokles Michal Galla Champions team z.s. CZE 1 3
229. pokles Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
229. pokles Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
229. pokles Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 3
229. pokles Frederik Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
229. pokles Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 3
229. pokles Petr Vacek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 3
236. pokles Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2
236. pokles Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE 2
236. pokles Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
236. pokles Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2
240. pokles David Barva SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
240. pokles Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
240. pokles Daniel Kubíček Champions team z.s. CZE 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů