KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
99. Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
99. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
99. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
99. Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE 2 12
99. Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
156. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
157. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 10
157. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
157. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
160. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 9
161. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
161. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
161. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
161. Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
161. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 2 8
161. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
161. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
161. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
161. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 8
161. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
161. Matěj Kühn Sport Relax CZE 1 8
161. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
161. Vladimír Novotný Sokol Nymburk CZE 1 8
161. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
161. Marek Poner Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
161. Jan Procházka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 8
161. Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 1 8
161. Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 8
161. Benedikt Spálovský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
161. Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
161. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 8
161. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 8
161. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
161. Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 1 8
161. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
186. Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
187. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
187. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
187. Patrik Kuthan SKBU Hostivař CZE 1 6
187. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
187. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
187. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
187. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
194. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
195. Zdeněk Amler Fight Club České Budějovice CZE 1 4
195. Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
195. Filip Hassl ŠSK karate Karviná CZE 1 4
195. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
195. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
195. Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů