KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
86. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 12
86. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
86. Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
86. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
86. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12
86. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 12
86. Jan Jabůrek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
86. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
86. Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
86. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 1 12
86. Marek Nemejta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
86. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
86. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
86. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
86. Tomáš Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
86. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 12
86. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 12
86. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 12
86. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
86. Marek Trnovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
86. Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE 2 12
86. Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
86. Šimon Zálabský SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
174. Filip Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 11
175. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 10
175. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
175. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
175. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 1 10
175. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 10
175. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
175. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 10
182. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 9
183. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
183. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
183. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
183. Václav Fait TJ KARATE Praha CZE 2 8
183. Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE 1 8
183. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
183. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
183. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 8
183. Matěj Kühn KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
183. Ondřej Kumpošt KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
183. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 8
183. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
183. Vladimír Novotný Sokol Nymburk CZE 1 8
183. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 8
183. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
183. Jan Procházka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 1 8
183. Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 1 8
183. Benedikt Spálovský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů