KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
217. postup Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 12
217. postup Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 12
217. postup Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
217. pokles Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
217. pokles Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
217. pokles Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
217. pokles Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
217. pokles Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
217. pokles Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 12
217. pokles Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
217. pokles Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 1 12
217. pokles Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
217. pokles Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
217. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
217. pokles Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
217. pokles Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 12
167. pokles Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 11
168. pokles Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
168. pokles Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 10
168. pokles Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 3 10
168. postup Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE 1 1 10
168. pokles Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 10
173. pokles Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 9
174. pokles Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
174. pokles Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
174. pokles Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
174. pokles Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 8
174. pokles Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
174. pokles Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
174. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
174. pokles Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 8
174. pokles Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
174. pokles Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
174. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
174. pokles Martin Macík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
174. pokles David Minárik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
174. pokles Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
174. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 8
174. pokles Václav Rom Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
174. pokles Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
174. pokles Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
174. pokles David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
174. pokles Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
174. pokles Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
174. pokles David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
196. postup Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 7
196. pokles Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 7
198. pokles Vasil Bilous Schick Ryu Praha CZE 1 6
198. pokles Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 6
198. pokles Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů