KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
159. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
159. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
159. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 12
159. Matyáš Malý Česká republika CZE 1 12
159. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 1 12
159. Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
159. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
159. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
159. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
159. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
161. Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 11
162. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
162. Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 10
162. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 3 10
162. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 10
166. Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 9
167. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
167. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
167. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
167. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 8
167. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
167. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
167. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
167. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 8
167. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
167. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
167. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
167. Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
167. David Minárik Sport Relax CZE 1 8
167. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
167. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 8
167. Václav Rom Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
167. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
167. Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
167. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
167. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
167. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
167. David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
189. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 7
190. Vasil Bilous Schick Ryu Praha CZE 1 6
190. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 6
190. Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
190. Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE 2 6
190. Adam Gloss Karate Vision Praha CZE 1 6
190. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
190. Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
190. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
190. Jan Kolankiewicz Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
190. Petr Pleskač KC Žatec CZE 1 1 6
190. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů