KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
91. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 8
152. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 7
152. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
154. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
154. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
154. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
154. Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
154. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 1 6
154. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 6
160. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
160. Miroslav Bílý Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
160. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
160. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
160. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
160. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
160. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 4
160. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
160. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
160. Jaroslav Libánský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
160. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
160. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
160. Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
160. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
160. Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
160. Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
160. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
160. Stanislav Šilc Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
160. Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 4
160. Tomáš Tvrz SK Karate Most CZE 1 4
160. Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
181. Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 3
181. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 1 3
181. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
181. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
181. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 3
181. Michal Galla Champions team - Chodov CZE 1 3
181. Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 1 3
181. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
181. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 3
181. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
181. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3
192. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
192. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
192. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 2
192. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
192. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
192. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
198. Vitaliy Fedko SKBU Trutnov, z. s. CZE 1
198. Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1
198. David Smrček SK Karate Most CZE 1

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů