KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
91. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
91. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
91. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 8
91. Jan Rejmon Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
91. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
91. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 8
157. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 7
157. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
159. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
159. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
159. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
159. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 1 6
159. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 6
164. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
164. Miroslav Bílý Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
164. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
164. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
164. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
164. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
164. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 4
164. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
164. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
164. Jaroslav Libánský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
164. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
164. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
164. Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
164. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
164. Tadeáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
164. Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
164. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
164. Stanislav Šilc Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
164. Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 4
164. Tomáš Tvrz Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
164. Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
185. Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 3
185. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 1 3
185. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
185. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
185. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 3
185. Michal Galla Champions team - Chodov CZE 1 3
185. Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 1 3
185. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
185. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 3
185. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
185. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3
196. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
196. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
196. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 2
196. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
196. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů