KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
65. Nikola Konůpková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
65. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
65. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 8
65. Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 2 8
65. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 1 8
65. Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
65. Šárka Nováková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
65. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
65. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE 2 8
65. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
65. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
65. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
163. Daniela Kahovcová Fight Club České Budějovice CZE 1 7
163. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 7
163. Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 7
166. Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE 1 6
166. Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 1 6
166. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
166. Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
166. Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
166. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
166. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
166. Adéla Marková KARATE Havířov CZE 1 6
166. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
166. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
166. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 6
166. Natálie Ševčíková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
166. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 6
166. Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
166. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 6
181. Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 5
181. Charlota Seniv KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5
183. Viktorie Adámková SKK Budo Havířov CZE 1 4
183. Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 4
183. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
183. postup Ema Brožová TJ KARATE Praha CZE 1 4
183. pokles Anna Brožová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
183. Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
183. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
183. Lucie Havlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
183. Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 4
183. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
183. Barbora Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
183. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
183. Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
183. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
183. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
183. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
183. Silvie Pohlová TARO KAN, z.s. CZE 1 4
183. Daniela Prucková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2024 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů