KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
148. postup Zuzana Tekely Champions team z.s. CZE 1 16
102. postup Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 15
103. postup Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 14
104. postup Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 13
104. pokles Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 13
106. pokles Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
106. pokles Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
106. pokles Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
106. pokles Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
106. pokles Natálie Junková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
106. pokles Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 12
106. pokles Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 12
106. pokles Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
106. pokles Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
106. pokles Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
106. pokles Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
106. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 12
118. pokles Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
119. pokles Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 10
119. pokles Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 10
119. pokles Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 10
119. postup Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 2 10
119. pokles Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 10
124. pokles Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 9
125. pokles Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
125. pokles Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
125. pokles Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
125. pokles Kristýna Daníčková KK Kladno CZE 1 8
125. pokles Sára Forková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
125. pokles Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 1 8
125. pokles Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
125. pokles Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
125. pokles Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 2 8
125. pokles Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 1 8
125. pokles Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
125. pokles Šárka Nováková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
125. pokles Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
125. pokles Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 8
125. pokles Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
125. pokles Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
125. pokles Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
142. postup Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 7
142. postup Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 1 7
144. pokles Alice Anderlová Warriors Karate CZE 1 6
144. pokles Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 1 6
144. pokles Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
144. pokles Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
144. pokles Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
144. pokles Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
144. postup Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů