KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
151. Zuzana Tekely Champions Team CZE 1 16
151. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
151. Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE 1 16
104. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 15
104. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 15
106. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
106. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 14
108. Anna Levová Narama Plzeň CZE 2 1 13
109. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 12
109. Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
109. Natálie Junková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
109. Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 12
109. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
109. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 12
109. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
109. Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
109. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
109. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 12
119. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 10
119. Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 10
119. Aneta Růžičková Česká republika CZE 1 10
122. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
122. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
122. Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
122. Kristýna Daníčková KK Kladno CZE 1 8
122. Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 1 8
122. Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
122. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
122. Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 2 8
122. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
122. Adéla Kuchyňková KK Přelouč CZE 1 8
122. Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
122. Šárka Nováková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
122. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
122. Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
122. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 8
122. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
122. Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 8
122. Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
122. Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
141. Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
141. Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 1 6
141. Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
141. Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
141. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
141. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
141. Natálie Ševčíková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
141. Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
149. Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 4
149. Ema Brožová TJ Karate Praha CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů