KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
74. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 52
74. Michaela Klusáčková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 2 52
53. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 48
53. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 2 2 1 48
55. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 44
56. Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 41
57. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 40
57. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 40
59. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 2 38
60. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
60. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 36
60. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
60. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 36
60. Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 36
60. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 36
66. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 34
66. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 34
66. Andrea Lochschmidtová Champions team z.s. CZE 2 1 34
69. Michaela Andrašiová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 32
69. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 2 32
69. Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE 2 1 32
69. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4 32
73. Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 31
74. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 28
74. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 2 1 28
74. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 28
77. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 26
77. Adéla Kelnerová Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 2 1 26
77. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 26
77. Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 1 2 26
81. Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
81. Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
81. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 2 1 24
81. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 24
81. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
81. Hana Štrumfová Karate Polička CZE 1 1 24
81. Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE 1 24
88. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 23
89. Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 1 22
89. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 2 1 22
89. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 1 22
89. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 22
93. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 20
93. Michaela Budajová Champions team z.s. CZE 1 1 1 20
93. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 20
93. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 20
93. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 20
93. Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE 1 1 20
93. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 20
100. Karolína Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 18

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů