KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN 3 1200
2. Tina Marić KK Neretva Mostar BIH 2 900
3. Adriana Vićovac Belgrade K.F. SRB 1 1 800
4. Büşra Tosun Turecko TUR 1 1 1 600
5. Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK 1 1 500
6. Shana Amengle Francie FRA 1 1 400
6. Aurore Bourcois Francie FRA 1 400
6. Hege Haavaldsen Norsko NOR 1 400
9. Karen Jimenez Gomez Španělsko ESP 1 300
9. Veronika Kostovska Makedonie MKD 1 300
9. Josephine Röhl Musashi Weimar GER 2 300
9. Iryna Zaretska Ukrajina UKR 1 300
13. Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK 1 1 250
14. Hanna Keresztúri Maďarsko HUN 1 1 232
15. Aytaj Aliyeva Ázerbajdžán AZE 1 1 225
15. Anđela Stjepandić Chorvatsko CRO 1 1 225
17. Aurimer Campos Venezuela VEN 1 200
17. Maya Mahmoud Gad Egypt EGY 1 200
17. Gwendoline Philippe Francie FRA 1 200
17. Sandy Serfati Francie FRA 1 200
17. Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER 1 1 200
22. Francesca Hardcastle Anglie ENG 1 1 125
23. Tal Benaroche Izrael ISR 1 100
23. Amy Connell Skotsko SCO 1 100
23. Nika Deša Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO 1 100
23. Ivet Goranova Bulharsko BUL 1 100
23. Katharina Maichle Německo GER 1 100
23. Anica Mijatovic Černá Hora MNE 1 100
23. Airi Ochi Japonsko JPN 1 100
23. Jelena Pehar Chorvatsko CRO 1 100
23. Marialena Roumelioti Řecko GRE 1 100
23. Johanna Ruprecht Dánsko DEN 1 1 100
23. Umay Tokcan Turecko TUR 1 100
23. Sara Yamada Japonsko JPN 1 100
23. Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED 1 100
36. Marina Borox Španělsko ESP 1 50
36. T. Boskoska Makedonie MKD 1 50
36. Angelica Cervesato Itálie ITA 1 50
36. Pola Giorgetti Lucembursko LUX 1 50
36. Elizaveta Lazareva Rusko RUS 1 50
36. Jenna Lee Irsko IRE 1 50
36. Mariana Lelis Portugalsko POR 1 50
36. Giuliana Novak Argentina ARG 1 50
36. Jovana Prekovic Srbsko SRB 1 50
36. Aybuke Nur Punar Turecko TUR 1 50
36. J. Scotti Francie FRA 1 50
36. Anastasiya Shalamitskaya Bělorusko BLR 1 50
36. Asia Staglioli Itálie ITA 1 50
36. Sophia Theimer Německo GER 1 50
36. Tamari Turmanidze Gruzie GEO 1 50

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů