KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
33. Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 44
52. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 43
53. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 40
53. Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 40
53. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 40
53. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 3 40
57. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 38
57. Nikola Martincová KK Odry CZE 1 3 38
57. Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 38
60. Lucie Hrdinová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 36
61. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 34
62. Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
63. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 28
63. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 28
63. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 28
63. Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 28
67. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 27
68. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 2 1 26
69. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 25
70. Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 2 24
70. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 24
70. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
70. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
70. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 24
70. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 24
70. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 24
70. Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
70. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
70. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 24
80. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 23
81. Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 22
81. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 22
81. Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 22
84. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
84. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
84. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 1 20
87. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
88. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 17
88. Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 1 1 17
90. Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
90. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 16
90. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 2 16
90. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
90. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
90. Sabina Medunová Sokol Tišnov CZE 1 16
90. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
90. Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
90. Nela Vicanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 16
90. Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
100. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů