KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
34. postup Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
34. Natálie Bohmová Champions Team CZE 1 8
34. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
34. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
34. Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
34. Anna Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
34. Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
34. Mia Simonová SKBU Hostivař CZE 1 8
34. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
34. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
34. Štěpánka Volfová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
34. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
34. Valerie Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
114. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 3 7
114. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 7
114. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 7
117. Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 6
117. Gita Čáslavová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
117. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
117. Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
117. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
117. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 1 6
117. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
117. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 6
117. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 6
117. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 6
117. Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
117. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
117. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 6
117. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
117. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 6
132. Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 5
132. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
134. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4
134. Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 4
134. Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE 1 4
134. Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
134. Eliška Hrnčiariková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
134. Khasent Kaleová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
134. Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4
134. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
134. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
134. Lucie Makovská Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
134. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
134. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
134. Julie Novotná Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
134. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
134. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
134. Klára Pošmurová Champions Team CZE 1 4
134. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů