KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
86. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
86. Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
86. Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
86. Anna Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
86. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
86. Sabina Světlíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
86. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
86. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
86. Klára Vávrová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
86. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
86. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
86. Valerie Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
113. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 3 7
113. Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 7
113. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 7
113. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 7
113. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 7
118. Gita Čáslavová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
118. Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
118. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
118. Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
118. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
118. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 1 6
118. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
118. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 6
118. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 6
118. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 6
118. Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6
118. Tereza Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
118. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
118. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 6
132. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
132. Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE 1 5
134. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
134. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4
134. Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
134. Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
134. Khasent Kaleová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
134. Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4
134. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
134. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4
134. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
134. Klára Pošmurová Champions team - Chodov CZE 1 4
134. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
134. Nela Řeková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
134. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
134. Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
134. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
134. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
134. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů