KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
117. Ester Nováková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 2 1 24
117. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
117. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
117. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 24
55. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 22
56. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 20
56. Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 20
56. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 3 20
56. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 20
56. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 20
61. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
61. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
61. Natálie Gruberová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
61. Tereza Heroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
61. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
61. Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
61. Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
61. Tereza Mikovcová Sokol Nymburk CZE 1 16
61. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
61. Nela Řehová HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 16
61. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
61. Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE 1 16
61. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 2 16
74. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
75. Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE 1 1 14
75. Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 14
75. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 14
75. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 14
79. Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 13
80. Kateřina Červeňová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
80. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 1 12
80. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
80. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
80. Lenka Kudláčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
80. Nikola Meisnerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
80. Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 12
80. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
80. Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 12
80. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
90. Kateřina Slezáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
91. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
91. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
91. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 10
91. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 10
95. Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
95. Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
95. Linda Šumová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 9
98. postup Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
98. pokles Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
98. Natálie Bohmová Champions team z.s. CZE 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů