KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
42. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 3 20
42. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 20
53. Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE 1 2 18
54. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
54. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
54. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 16
54. Natálie Gruberová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
54. Maria Kobernyk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 16
54. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
54. Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
54. Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
54. Tereza Mikovcová Sokol Nymburk CZE 1 16
54. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
54. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 16
54. Vendula Štěpánová Česká republika CZE 2 1 16
54. Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE 1 16
54. Klára Vávrová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
54. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 2 16
69. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
70. Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 14
70. Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE 1 1 14
70. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 14
73. Kateřina Červeňová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
73. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 1 12
73. Sylva Havlíčková Karate Vrchlabí CZE 1 1 12
73. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
73. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
73. Lenka Kudláčková Sport Relax CZE 1 12
73. Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
73. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 1 12
73. Michaela Mikolášová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
73. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
83. Kateřina Slezáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
84. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
84. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 10
86. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 9
86. Linda Šumová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 9
88. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
88. Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
88. postup Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
88. pokles Aneta Bidrmanová Hakuba Karate Ostrava CZE 1 8
88. Natálie Bohmová Champions Team CZE 1 8
88. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
88. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
88. Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
88. Anna Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
88. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
88. Mia Simonová SKBU Hostivař CZE 1 8
88. Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
88. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů