KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
73. Ondřej Perutka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 4
73. Anh Duc Phan SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
73. Lukáš Posnav TJ Karate Libčice CZE 1 4
73. Daniel Procházka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
73. Pavel Průša TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
73. Svatopluk Svatek Sokol Nymburk CZE 1 4
73. Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
73. Rudolf Vik USK Slavia Liberec CZE 1 4
73. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 4
73. Pavel Volf Karate Klub Klatovy CZE 1 4
211. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
211. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 3
211. Jan Blahut Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 3
211. Matěj Böhme SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
211. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
211. Matěj Hekele K4 Hodonín, z.s. CZE 1 3
211. Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
211. Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
211. Matěj Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
211. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 3
211. Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
211. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
211. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
211. Petr Poštulka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
211. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 3
226. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
226. Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
226. postup Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
226. pokles Jan Dušek Fight Club České Budějovice CZE 2
226. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2
226. Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 1 2
226. Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
226. Damián Glazar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
226. Filip Hanáček K4 Hodonín, z.s. CZE 1 2
226. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 2
226. Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 1 2
226. Benedikt Kis KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
226. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
226. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2
226. Viktor Le Minh TJ KARATE Praha CZE 1 2
226. Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE 1 2
226. Adrian Luc SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
226. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
226. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
226. Tomáš Mikuda SK Tommi Praha CZE 1 2
226. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
226. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
226. Jakub Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 2
226. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
226. Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE 1 2

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů