KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
48. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
48. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 8
48. Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
48. Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
155. Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 7
155. Jakub Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 7
155. Jakub Richter Sportovní klub Mates CZE 1 1 7
158. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 1 6
158. Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
158. Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 6
158. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 6
158. Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 6
158. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 1 6
158. Tomáš Machota Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 6
158. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
158. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 6
158. Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 6
158. Samuel Rataj Kobra Kladno CZE 1 6
158. Erik Slatinský Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
158. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
158. Zdeněk Žák Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 6
172. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 5
172. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 2 5
172. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 5
172. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5
176. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
176. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 4
176. Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
176. Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
176. Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
176. Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE 1 4
176. Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
176. David Hubka KASR ŽAMBERK CZE 2 4
176. Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE 1 4
176. Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
176. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
176. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
176. Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
176. Tobiáš Košťál Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
176. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 4
176. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4
176. Jan Lucák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
176. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 4
176. Tomáš Maděra SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
176. Filip Macháček SK Tommi Praha CZE 1 4
176. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 4
176. Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
176. David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
176. Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
176. Max Menčík SK Karate Olomouc CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů