KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
83. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
83. Libor Matoušek Karate České Budějovice CZE 1 6
83. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 6
83. Samuel Rataj Kobra Kladno CZE 1 6
83. Erik Slatinský Šin-mu Hodonín CZE 1 6
83. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
83. Zdeněk Žák Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 6
158. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 5
158. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 2 5
158. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 5
158. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5
162. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
162. Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE 1 4
162. Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
162. Jan Havlíček Karate Vrchlabí CZE 1 4
162. Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE 1 4
162. David Hubka KASR ŽAMBERK CZE 2 4
162. Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE 1 4
162. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
162. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4
162. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
162. Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
162. Tobiáš Košťál Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
162. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 4
162. Jan Lucák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
162. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 4
162. Tomáš Maděra SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
162. Filip Macháček SK Tommi Praha CZE 1 4
162. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 4
162. David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
162. Milan Molnár Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 4
162. Artur Nazaruk SKC Louny CZE 1 4
162. Tomáš Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
162. Dušan Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
162. Ondřej Perutka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
162. Alexandr Stehlík SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
162. Svatopluk Svatek Sokol Nymburk CZE 1 4
162. Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
162. Jakub Jan Válka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
162. Pavel Volf Karate Klub Klatovy CZE 1 4
191. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
191. Michael Bartoš GRYF Liberec CZE 1 3
191. Jan Blahut Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 3
191. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
191. Jakub Chába Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 3
191. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 3
191. Štěpán Nilaš KODOKAI Brno CZE 1 3
191. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
191. Petr Poštulka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
191. Štěpán Přibyl V.I.P. Sport Club Olomouc CZE 1 3

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů