KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2. Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 1 10
2. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
2. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 3 10
2. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
2. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 10
106. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 8
106. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 2 8
106. Jan Částka Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
106. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
106. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
106. Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE 1 8
106. Dušan Galamb SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
106. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
106. Lukáš Hlobil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
106. Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE 1 8
106. Štěpán Chládek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
106. David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
106. Jan Křesálek Sport Relax CZE 1 1 8
106. Igor Laštůvka Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
106. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
106. Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
106. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 8
106. Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 8
106. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 8
106. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
106. Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
106. Lukáš Živnůstka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
128. Jakub Richter Sportovní klub Mates CZE 1 1 7
129. Prokop Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 6
129. Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
129. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 6
129. Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 6
129. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 1 6
129. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
129. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
129. Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 6
129. Samuel Rataj Kobra Kladno CZE 1 6
129. Erik Slatinský Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
129. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
129. Zdeněk Žák Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 6
141. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 5
141. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 2 5
141. Moshe Harries Karate Vision Praha CZE 2 5
144. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 4
144. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
144. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 4
144. Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE 1 4
144. Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
144. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
144. Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE 1 4

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů