KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
1. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
1. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 24
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
5. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
6. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
6. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 16
6. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 16
9. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 12
9. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 12
11. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
11. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 8
11. Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE 1 8
11. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
11. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
11. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 8
11. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
11. Jiří Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
11. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
20. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
20. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 6
20. Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE 1 6
23. Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
23. Václav Brožek Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE 1 4
23. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 4
23. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
23. František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
23. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
23. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
23. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
23. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
23. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
23. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
34. Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
34. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
34. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů