KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
46. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
46. Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
46. Miroslav Válek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
46. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
46. Michal Višňovský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
46. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 4
46. Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
46. Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
46. Adam Zaiter KK Kladno CZE 1 4
46. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
46. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 4
46. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 4
46. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
46. Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE 1 4
315. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 3
315. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3
315. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 3
315. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3
315. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
315. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 3
315. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
322. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 2
322. Marek Čaniga Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2
322. Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
322. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
322. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
322. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
322. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
322. Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
322. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
322. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
322. Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 2
322. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 2
322. Jakub Přikryl TJ Karate České Budějovice CZE 2
322. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
322. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 2
322. Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 2
322. Michael Vlček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
339. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
339. Štěpán Foltýn K4 Hodonín, z.s. CZE 1
339. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 1
339. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
339. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
339. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
339. Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE 1
339. Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE 1
339. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1
339. Václav Malý TJ Karate České Budějovice CZE 1
339. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1
339. David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1

Stránka: 7/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů