KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Jiří Krych Česká republika CZE 2 1 92
2. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 2 88
3. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 72
4. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE 2 56
5. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 1 2 3 50
6. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 48
7. Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 43
8. Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 42
9. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 2 2 38
10. Jan Kočí Karate České Budějovice CZE 1 1 1 30
10. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE 2 30
12. Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 24
12. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 24
12. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 24
12. Pavel Zach SK Shotokan Neratovice CZE 2 24
16. Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE 1 1 22
17. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 20
17. David Krejča CZE 4 20
19. Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2 1 19
20. Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE 5 18
20. Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 18
22. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 16
22. Petr Klor Karate České Budějovice CZE 1 1 16
22. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
25. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 2 2 14
25. Jiří Svrčula TARO KAN CZE 1 1 14
27. Jaroslav Frömel SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
27. Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE 1 12
27. Jaroslav Olšák TARO KAN CZE 2 12
30. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 10
30. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 10
30. Tomáš Starý SK Shotokan Neratovice CZE 1 1 10
33. Luboš Dražil KK Lichnice CZE 1 8
33. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
33. Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 8
36. Ondřej Misar Karate České Budějovice CZE 1 6
36. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 6
38. Dušan Pohanka CZE 1 4
38. Martin Šauer Karate-do Litomyšl CZE 1 4
40. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 3
41. Tomáš Gellert Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
41. Tomáš Chalupník Karate Hlinsko CZE 1 2
41. Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 1 2
41. Igor Šefčík K3 CZE 1 2
45. Jan Šlechta Slavia TU Liberec CZE 1 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů