KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 3 120
2. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 4 3 92
3. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 90
4. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 88
5. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
6. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 80
7. David Kavalír Sport Relax CZE 2 1 1 78
8. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 74
9. Jiří Krych Česká republika CZE 2 72
9. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
11. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 70
12. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 60
13. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 1 2 3 50
14. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
15. Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 43
16. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 42
17. Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 36
18. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 33
19. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 30
19. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 30
21. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 24
21. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 2 24
21. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
21. Jakub Knesel TJ KARATE Praha CZE 1 24
21. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 24
21. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 24
21. Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 24
28. Filip Havlík Sport Relax CZE 1 1 22
29. David Krejča CZE 4 20
30. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 19
31. Antonín Novák Champions team - Chodov CZE 1 1 18
31. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 18
33. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 16
33. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
33. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 16
33. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
37. Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE 1 1 14
38. Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
38. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 12
38. Jonáš Kříž K3 CZE 2 12
38. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 12
42. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 10
42. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 10
44. Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE 1 8
44. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
44. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
44. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
48. Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
48. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 6
50. Milan Lorenc Karate Polička CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů