KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 1 1 1 900
2. J. Aubery Francie FRA 1 600
2. Abdel Hammoumi Francie FRA 1 600
2. S. HashemianaTaabadi Írán IRI 1 600
2. H. Saedi Írán IRI 1 600
2. Israfil Shirinov Ázerbajdžán AZE 1 600
7. Larry Dona Francie FRA 2 1 524
8. Islamutdin Eldarouchev Rusko RUS 1 400
8. Murat Salih Kurnaz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 1 400
8. Ruslan Sadikov Lotyšsko LAT 1 400
8. Sergio Sanchez Venezuela VEN 1 400
12. Moreno Sheppard Nizozemsko NED 1 1 316
13. D. Aghasiyev Ázerbajdžán AZE 2 300
13. Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD 2 300
13. Nello Maestri Itálie ITA 1 300
16. Michael Georgios Tzanos Řecko GRE 1 1 250
17. Kenji Grillon Francie FRA 1 200
17. G. Gundez Turecko TUR 1 200
17. Krists Kalnins Lotyšsko LAT 1 200
17. A. Kameyama Japonsko JPN 1 200
17. D. Kazakov Kazachstán KAZ 1 200
17. Timothy Petersen Nizozemsko NED 1 200
17. D. Teplohh Estonsko EST 1 200
17. M. Trencansky Slovensko SVK 1 200
17. V. Vassev Bulharsko BUL 1 200
26. Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL 4 1 196
27. David Godfrey Wales WAL 2 108
28. Wajdi Dekhil Tunisko TUN 1 100
28. T. Giapajakis Řecko GRE 1 100
28. A. Kavtaradze Lotyšsko LAT 1 100
28. P. Kirilov Bulharsko BUL 1 100
28. Vadim Koževnikov Estonsko EST 1 100
28. Andrejs Ozerovs Lotyšsko LAT 1 100
34. Andre Beck Německo GER 1 50
34. Libor Gurecký Česká republika CZE 1 50
34. Nabil Kherfi Francie FRA 1 50
34. A. Martinez de Estarrona Španělsko ESP 1 50
34. Omar Omarov Rusko RUS 1 50
39. Quaassim Hussain BKO ENG 1 48
40. Gudbjartur Asgiersson Sportkarate DEN 1 32
41. S. Escribano Španělsko ESP 1 25
41. M. Gojcevic Černá Hora MNE 1 25
41. Marko Lučić Chorvatsko CRO 1 25
41. O. Stankevich Rusko RUS 1 25
45. Paul Abel KC Andenne - Seilles BEL 1 24
45. Joachim Klampfl Union Köflach AUT 1 24
45. Jimmy Macco Nizozemsko NED 1 1 24
45. Michael Murray All Styles SCO 1 24
45. Jallal Zakhnini KC Le Chardon BEL 1 1 24
50. Miki Bizzotto ASI Karate Veneto ITA 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů