KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 11 1 456
2. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 5 2 160
3. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 2 108
4. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 80
5. postup Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
6. pokles Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 1 60
7. pokles Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 5 52
7. pokles Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 52
9. pokles Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 2 3 50
10. pokles Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
10. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
12. pokles David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
13. pokles Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 36
13. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
15. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 32
16. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 30
17. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 28
17. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 2 28
19. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 24
20. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 22
21. Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 20
21. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
23. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 16
24. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
25. Ondřej Samek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
25. Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
27. Petr Báča SC Komura Kladno CZE 1 6
27. Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 6
27. Jiří Svítek KC Žatec CZE 1 6
30. Ondřej Hlaváč Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
30. Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
30. Miroslav Štefan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
33. Filip Peřinka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
33. Zdeněk Walica ŠSK karate Karviná CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů