KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
58. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 1 18
58. Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 18
53. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 17
54. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 16
54. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
54. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
54. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 1 16
54. Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
59. postup Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
59. pokles Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
59. Michaela Kuchařová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 1 12
59. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
59. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 12
64. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 2 1 10
64. Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE 1 1 10
66. Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
66. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 8
66. Jitka Nováková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 8
66. Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE 1 2 8
66. Michaela Sloupenská SK Shotokan Karate Frýdek - Místek CZE 1 8
66. Kristýna Soukupová CZE 1 8
66. Karolína Švarcová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
66. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
74. Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 7
75. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
75. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
75. Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE 1 6
75. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
75. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
75. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
81. Eva Šindelářová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 5
82. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
82. Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE 2 4
82. Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
82. Lenka Kaiserová KK Litvínov CZE 1 4
82. Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 1 4
82. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
82. Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
82. Věra Nguyenová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
82. Magda Řehánková Kusengo Hodonín CZE 1 4
91. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
92. Michaela Haová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2
92. Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
92. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 2
95. Jana Bělohlavová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1
95. Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 1

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů