KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 1 2 108
2. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 3 74
3. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 2 44
3. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 2 44
5. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 42
6. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 3 34
7. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 3 32
8. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 28
9. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 2 24
10. Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 1 22
11. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 20
12. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 18
12. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 1 18
12. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 18
15. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
16. Lucie Novotná CZE 1 2 1 14
17. Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
17. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 12
19. Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
19. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
19. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 10
19. Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 10
23. Martina Jelínková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
23. Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
23. Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
26. Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 1 7
26. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 7
28. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 6
28. Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE 1 1 6
30. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 5
31. Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
31. Michaela Duranová Sport Relax CZE 1 4
31. Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE 1 4
31. Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
31. Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE 1 4
36. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3
37. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2
37. Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE 2 2
37. Iveta Pluskalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
37. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
37. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2
37. Dagmar Smolová Sokol Blatná CZE 1 2
37. Kristýna Sztachová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
37. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 2
37. Jana Tvrzská CZE 1 2
46. Marie Laimarinová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů