KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 5 1 80
2. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 3 74
3. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 2 54
4. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 1 44
5. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 36
6. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE 1 2 2 34
6. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 34
8. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 2 28
9. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 25
10. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 22
11. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 4 1 20
12. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
12. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 16
14. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 3 14
15. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
15. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 3 12
15. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
18. Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 10
18. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 2 10
18. Jana Tvrzská CZE 1 1 10
21. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 1 9
22. Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
22. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
22. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
22. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
26. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 7
26. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 7
28. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
28. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 6
28. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 6
28. Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE 1 6
32. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 1 5
32. Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 5
34. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
34. Denisa Hrabětová SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
34. Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
34. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
34. Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
34. Narine Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 4
40. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
41. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE 1 2
41. Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
41. Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
41. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2
41. Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
41. Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE 1 2
41. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
41. Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE 1 2
49. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1
49. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů