KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Markéta Rozenská KK Jeseník CZE 5 1 80
2. Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE 3 2 3 74
3. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 2 54
4. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 1 44
5. Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 36
6. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 34
6. Petra Pavelková KK Jeseník CZE 1 2 34
8. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 2 2 28
9. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 25
10. Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 22
11. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 4 1 20
12. Denisa Canincová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
12. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 16
14. Veronika Mišková TARO KAN CZE 3 14
15. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 3 12
15. Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
17. Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE 1 2 10
17. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 2 10
17. Jana Tvrzská CZE 1 1 10
20. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 1 9
21. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
21. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
21. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 8
24. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 7
24. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 7
26. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
26. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 6
26. Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE 3 6
26. Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE 1 6
30. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 1 5
30. Jitka Procházková KK Jeseník CZE 2 5
32. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
32. Denisa Hrabětová SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
32. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
32. Monika Latzelová KK Jeseník CZE 1 4
32. Narine Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 4
37. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
38. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
38. Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
38. Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
38. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 2
38. Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
38. Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE 1 2
38. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
38. Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE 1 2
46. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1
46. Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1
46. Tereza Vohradníková KC Žatec CZE 1 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů