KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 1 70
2. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 60
3. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
4. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 29
5. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 1 27
6. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
6. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
6. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
6. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
10. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 20
10. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
10. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 20
13. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 16
13. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
13. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
16. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
16. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 12
16. Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
16. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
16. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 12
16. Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
22. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 10
22. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 10
24. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
24. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 8
24. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 8
24. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 8
24. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
24. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
24. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
24. Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE 1 8
32. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 6
32. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
32. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 6
32. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 6
32. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
32. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 6
32. Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
39. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
39. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 5
39. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 5
39. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
43. Jiří Endršt Champions Team CZE 1 4
43. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
43. Jan Horák Champions Team CZE 1 4
43. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
43. Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
48. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 3
48. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3
48. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů