KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 125
2. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 70
2. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 70
4. Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 50
5. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 45
6. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
6. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
6. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
6. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 30
10. Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
10. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
12. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
13. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
13. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 20
15. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 18
16. Barbora Kerbelová Champions Team CZE 1 16
16. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 16
18. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
18. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
20. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 10
20. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 10
20. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
20. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
20. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 10
25. Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
25. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
25. Anna Pexová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
25. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 8
25. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
30. Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE 1 6
30. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
30. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
30. Simona Ljapinová KC Žatec CZE 1 6
30. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
35. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
35. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 5
35. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 5
35. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 5
35. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5
40. Klára Muknšnáblová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
40. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 4
40. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
40. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 4
44. Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
44. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů