KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
58. Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
58. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
58. Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
58. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
58. Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
58. Eliška Nevolová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
58. Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
58. Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 4
58. Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
58. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 4
58. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
58. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
58. Michaela Vnentřáková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
58. Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
58. Klára Waltrová KMTŠ Náměšť na Hané CZE 1 4
58. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
217. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
217. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
217. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
217. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
217. Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
222. Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
222. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
222. Markéta Mazurová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2
222. Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 1 2
226. Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE 1 1
226. Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1
226. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1
226. Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
226. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1
226. Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 1
226. Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE 1
226. Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
226. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1
226. Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů