KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
54. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
54. Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
54. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 10
54. Natália Vargová CZE 1 10
54. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 1 10
156. Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
156. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
156. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
156. Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
156. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 8
156. Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 8
156. Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
156. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
156. Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
156. Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
156. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
156. Šárka Nováková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
156. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
156. Caroline Podhorová TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
156. Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
156. Kristýna Vašíčková Champions Team CZE 1 8
156. Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 8
156. Daniela Veselá Champions Team CZE 1 8
156. Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
175. Anna Dudová SKP karate Písek CZE 1 6
175. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
175. Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 6
175. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
175. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
175. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 6
175. Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE 1 6
175. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 6
175. Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 6
175. Karolína Mlíková Bushido Strakonice CZE 1 6
175. Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE 1 6
175. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 6
175. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
188. Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE 1 5
189. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
189. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
189. Tereza Borková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
189. Barbora Čekalová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
189. Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE 1 4
189. Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 4
189. Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
189. Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 4
189. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
189. Adriana Jelínková Spartak Slatiňany CZE 1 4
189. Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
189. Michaela Klimšová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů