KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
194. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 1 1 47
194. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5 2 47
53. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 46
54. Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE 2 1 44
55. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 42
56. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 40
56. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
56. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 1 40
59. Lucie Mrázová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 38
60. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 36
60. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
60. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 36
63. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 3 2 35
64. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 34
65. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 2 1 32
65. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 1 1 32
65. Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 3 32
65. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 1 32
69. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 31
70. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 30
70. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 2 30
72. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 2 28
72. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 2 28
72. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 2 28
72. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 28
72. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 1 28
72. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 28
72. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
79. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 27
80. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 4 26
80. Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE 1 2 26
82. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 2 1 1 25
83. Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE 1 2 24
83. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 24
83. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
83. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 1 24
83. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 24
83. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 24
83. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 24
83. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 24
83. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
83. Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE 1 1 1 1 24
83. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 1 24
83. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 2 24
83. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 24
96. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 22
96. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 22
96. Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE 2 2 22
96. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 22
100. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů