KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
185. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 48
52. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 1 47
52. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 1 1 47
52. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5 2 47
55. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 46
56. Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE 2 1 44
57. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 42
58. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
58. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 1 40
60. Lucie Mrázová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 38
61. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 36
61. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 36
61. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
61. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 36
65. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 3 2 35
66. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 34
67. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 2 1 32
67. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 1 1 32
67. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 32
70. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 31
71. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 30
71. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 2 30
71. Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 30
71. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 2 30
75. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 2 28
75. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 2 28
75. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 2 28
75. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 28
75. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 1 28
75. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 28
75. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
82. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 4 26
82. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 26
82. Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE 1 2 26
85. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 2 1 1 25
86. Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE 1 2 24
86. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 24
86. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
86. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 1 24
86. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 24
86. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 24
86. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 24
86. Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 24
86. Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
86. Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE 1 1 1 1 24
86. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 1 24
86. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 2 24
86. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 24
99. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 22
99. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 22

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů