KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 9 2 3 352
2. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 3 4 2 332
3. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 4 3 272
3. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 6 1 2 272
5. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 6 268
6. Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 2 4 252
7. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 5 1 230
8. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 3 3 4 204
8. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 5 2 204
10. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 2 2 202
11. Anna Harries GRYF z.s. CZE 3 2 3 1 1 189
12. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 3 1 1 164
13. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 156
14. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 7 3 154
15. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 3 148
16. Anna Lojdová Champions team z.s. CZE 2 1 3 2 138
17. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 4 1 130
18. Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 3 1 120
18. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 120
20. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 114
21. Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 112
21. Veronika Jakubů Champions team z.s. CZE 4 3 1 112
23. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 2 1 110
24. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 4 1 106
25. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 1 2 104
26. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 1 101
27. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 1 100
28. Mira Bučková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 2 96
29. Anna Hájková Baník Havířov CZE 3 1 2 92
29. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 92
31. Simona Ljapinová KC Žatec CZE 1 3 3 1 88
32. Alice Anderlová Warriors CB z.s. CZE 3 2 84
33. Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE 1 5 1 78
33. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 78
35. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 76
36. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 2 3 1 72
36. Erika Hubková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 72
38. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 2 2 1 68
39. Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 1 64
39. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 64
41. Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 59
42. Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 58
42. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 2 58
44. Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 56
45. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 54
45. Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 4 1 54
45. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 54
48. Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 3 2 53
49. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 2 52
49. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 2 1 52

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů