KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tereza Plevová KK Lichnice CZE 12 4 5 2 1 457
2. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 10 3 4 448
3. Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 5 5 6 324
4. Michaela Krátká KCK Team CZE 9 3 5 300
5. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 6 6 1 1 290
6. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 6 6 3 288
7. Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE 5 2 3 2 282
8. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 3 4 4 244
9. Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE 5 3 1 229
10. Anna Lojdová Champions Team CZE 2 2 4 2 198
11. Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 3 1 1 189
12. Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 3 2 180
13. Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 7 3 178
14. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE 3 2 1 136
14. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 3 6 2 2 136
16. Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE 1 3 8 1 130
17. Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 126
18. Veronika Jakubů Champions Team CZE 4 3 1 1 117
19. Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 1 114
20. Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE 4 1 112
21. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 2 1 110
22. Anna Hájková Baník Havířov CZE 3 1 2 92
22. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 2 1 92
24. Simona Ljapinová KC Žatec CZE 1 3 3 1 88
25. Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 1 82
26. Pavla Bednářová KCK Team CZE 3 2 80
27. Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE 1 5 1 78
27. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 78
29. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE 5 2 1 76
30. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 2 3 1 72
31. Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 3 70
32. Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE 2 2 1 68
33. Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE 3 1 64
34. Monika Krupičková SKC Louny CZE 1 1 1 60
34. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 60
36. Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 59
36. Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE 1 3 2 59
38. Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE 1 3 2 58
39. Nikola Chybíková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 2 1 56
39. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 1 56
41. Nela Celarová KCK Team CZE 1 3 2 52
41. Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 1 52
43. Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 48
43. Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE 1 3 1 48
43. Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE 1 2 48
43. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 48
47. Nikola Doušová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4 46
48. Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 2 2 45
49. Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 44
50. Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 1 42

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů