KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 1 54
1. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 4 54
3. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
3. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 4 36
3. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 1 36
6. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 28
7. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 26
8. Lenka Kašparová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 22
8. Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 22
10. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 16
10. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 16
10. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 16
10. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 16
14. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 15
15. Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE 1 12
15. Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 1 12
15. Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
15. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 12
15. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 12
15. Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 12
15. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 12
22. Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
23. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
23. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
23. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 8
23. Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
27. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
27. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
29. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 2 5
30. Dita Broncová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
30. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
30. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
30. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
30. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 4
30. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
30. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
30. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 4
38. Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 3
39. Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
39. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 2
39. Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů