KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
176. Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE 1 8
176. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
176. Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
176. Martin Hlavatý Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
176. David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
176. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
176. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
176. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 8
176. Miroslav Kunz SKM Bílina CZE 1 8
176. Filip Mareš Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
176. Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE 1 8
176. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 8
176. Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
176. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
176. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 8
176. Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 8
176. Lukáš Vavroch Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
168. Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE 2 6
168. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
168. Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
168. Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 6
168. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 6
173. Martin Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 4
173. Václav Dovolil KKKS CZE 1 4
173. Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
173. David Habr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
173. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
173. Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE 1 4
173. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 4
173. Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE 1 4
173. Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
173. Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE 1 4
173. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
173. Dušan Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
173. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 4
173. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 4
173. Jan Rudolfský Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
173. Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
173. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
173. Daniel Štamko SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
173. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
173. Daniel Žubretovský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
193. Lukáš Dvořák Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2
193. Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
193. Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů