KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
164. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
164. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 8
164. Lukáš Vavroch Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
154. Adam Bitman SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 7
154. Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE 2 7
154. Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 7
157. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
157. Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE 2 6
157. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 6
157. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 6
157. Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 6
157. Filip Němec SKK Budo Havířov CZE 1 6
157. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
157. Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
157. Lukáš Rýc-Bednář Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 6
157. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 6
157. Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
168. Martin Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 4
168. Václav Dovolil KKKS CZE 1 4
168. Dominik Florián Karate Klub Fudoshin CZE 1 4
168. David Habr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
168. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
168. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
168. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 4
168. Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE 1 4
168. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
168. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
168. Dušan Nguyen Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
168. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 4
168. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 4
168. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
168. Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
168. Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
168. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
168. Daniel Štamko Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
168. Tomáš Veselý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
168. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 4
188. Lukáš Dvořák Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2
188. Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
188. Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2
191. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
191. Marek Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů