KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
58. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 20
58. Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
58. Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
104. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 2 16
104. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
104. Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 16
104. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
104. Filip Hock KARATE Havířov CZE 1 16
104. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
104. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 16
104. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 16
104. Tomáš Krpec Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
104. Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
104. Lukáš Kubín SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
104. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 2 16
104. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
104. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
104. Lukáš Olšiak TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 16
104. Dominik Přikryl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 16
104. Marek Rusňák Glaverbel Teplice CZE 1 16
104. Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 16
104. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
104. Jan Vlček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
104. Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
125. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 14
125. Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 14
125. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 1 14
128. Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
128. Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
128. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
128. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
128. David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
128. Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
128. Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
128. Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
128. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
128. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
128. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
128. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 12
128. Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
141. Daniel Dočkálek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 11
142. Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
142. David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
142. Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 1 8
142. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
142. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 8
142. Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 8
142. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
142. Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
142. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů