KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
35. postup Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 16
35. postup Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
35. pokles Filip Hock KARATE Havířov CZE 1 16
35. pokles Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
35. pokles Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 16
35. pokles Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 16
35. pokles Tomáš Krpec Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
35. pokles Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
35. pokles Lukáš Kubín SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
35. pokles Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 2 16
35. pokles David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
35. pokles Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
35. pokles Dominik Přikryl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 16
35. pokles Marek Rusňák Glaverbel Teplice CZE 1 16
35. pokles Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 16
35. pokles Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
35. pokles Jan Vlček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
35. pokles Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
119. pokles Markos Hernandez Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 14
119. pokles Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 1 14
121. pokles Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
121. pokles Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
121. pokles Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
121. postup Lukáš Holeček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 12
121. postup Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 12
121. pokles Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
121. pokles Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
121. pokles David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
121. pokles Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
121. pokles Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
121. pokles Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
121. pokles Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
121. pokles Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
121. pokles Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
121. pokles Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 12
121. pokles Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
137. pokles Daniel Dočkálek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 11
138. pokles Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
138. pokles David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
138. pokles Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 1 8
138. pokles Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
138. pokles Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 8
138. pokles Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 8
138. pokles Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
138. pokles Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
138. pokles Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
138. pokles Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
138. pokles Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
138. pokles Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
138. pokles Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů