KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
35. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
35. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 16
35. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 16
35. Tomáš Krpec Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
35. Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
35. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
35. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 2 16
35. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
35. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
35. Dominik Přikryl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 16
35. Marek Rusňák Glaverbel Teplice CZE 1 16
35. Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 16
35. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
35. Jan Vlček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
35. Denis Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
116. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 14
116. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 1 14
118. Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
118. Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
118. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
118. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
118. David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
118. Ondřej Pazdera SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
118. Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
118. Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
118. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
118. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
118. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
118. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 12
118. Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
131. Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
131. David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
131. Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 1 8
131. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
131. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 8
131. Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 8
131. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
131. Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE 1 8
131. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
131. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
131. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
131. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
131. Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE 1 8
131. Miroslav Kunz SKM Bílina CZE 1 8
131. Filip Mareš Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
131. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 8
131. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
131. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
131. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 8
131. Lukáš Vavroch Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů