KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
173. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 1 4
173. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
173. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
173. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 4
173. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
173. Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 2 4
173. Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 4
173. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
173. Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
173. Patrik Kouba Tsunami Prachatice CZE 1 4
173. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
173. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
173. Petr Lustik CZE 2 4
173. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
173. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
173. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
173. Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
173. Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE 1 4
173. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
173. Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
173. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 1 4
173. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
173. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
173. Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
173. František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 1 4
173. Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
173. Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE 1 4
173. David Vítovec KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
173. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
280. Robert Brezovan Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3
280. David Herzig CZE 1 1 3
280. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
280. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 3
280. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
280. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
280. Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE 1 3
280. Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 3
288. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
288. Václav Fait TJ KARATE Praha CZE 1 2
288. Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
288. Martin Grebík SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
288. Lukáš Kožušník Baník Havířov CZE 1 2
288. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
288. Radek Rod CZE 1 2
288. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 2
288. Jan Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2
288. Adam Valčík Nippon Ludgeřovice CZE 1 2
298. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1
298. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1
298. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů