KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
216. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 16
216. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 16
216. Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
216. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
216. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
216. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
216. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 16
216. Filip Koudelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
216. Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
216. František Laňka KBU Tanvald CZE 1 16
216. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
216. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 16
216. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
216. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 16
216. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
216. Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 16
216. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 16
216. Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
216. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 1 16
170. Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
170. Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
170. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
170. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
170. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
170. František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
176. Amir Bouallagui SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 12
176. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 12
176. Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 12
176. Ivan Geisler Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
176. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 12
176. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
176. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
176. Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE 1 1 12
176. Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
176. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
176. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
176. Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
176. Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE 1 12
176. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 12
176. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
176. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
176. Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 2 12
176. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
194. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 11
194. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
196. Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
196. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 10
196. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
196. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 10
196. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 10

Stránka: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů