KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
216. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
216. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 16
216. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
216. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 16
216. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
216. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 16
216. Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
216. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 1 16
159. Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
159. Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
159. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
159. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
159. František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
164. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 12
164. Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 12
164. Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
164. Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 12
164. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
164. Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE 1 1 12
164. Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
164. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
164. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
164. Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
164. Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE 1 12
164. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
164. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
164. Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 2 12
164. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
179. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 11
179. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
181. Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
181. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 10
181. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
181. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 10
181. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 10
181. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
181. Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
181. Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE 2 10
181. Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 10
190. David Štyks SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
191. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 8
191. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
191. Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 8
191. Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
191. Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 8
191. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 2 8
191. Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
191. Marek Gintr Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
191. Marek Girner Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
191. Vladimír Goryanov KK Kladno CZE 2 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů