KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
216. postup Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 16
216. pokles Filip Koudelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
216. pokles Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
216. pokles František Laňka KBU Tanvald CZE 1 16
216. pokles Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
216. pokles Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 16
216. pokles Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
216. pokles Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 16
216. pokles Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
216. pokles Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 16
216. pokles Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 16
216. pokles Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
216. pokles Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 1 16
164. pokles Zdeněk Bouček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
164. pokles Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
164. pokles Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
164. pokles David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
164. pokles František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
169. pokles Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 12
169. pokles Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 2 12
169. pokles Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
169. pokles Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 12
169. pokles Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
169. pokles Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE 1 1 12
169. pokles Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
169. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
169. pokles Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
169. postup Jiří Mikula SKBU Hostivař CZE 1 12
169. pokles Jan Peh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
169. pokles Tomáš Rajchman SK Karate Most CZE 1 12
169. pokles Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
169. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
169. pokles Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE 2 12
169. pokles Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
185. pokles Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 11
185. pokles Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 11
187. pokles Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
187. pokles Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 10
187. pokles Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
187. pokles Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 10
187. pokles Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 10
187. pokles Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
187. pokles Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
187. pokles Vladimír Švec Oddíl karate Hlinsko CZE 2 10
187. pokles Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 10
196. pokles David Štyks SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 9
197. pokles Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 8
197. pokles Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
197. pokles Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 8
197. pokles Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů