KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
90. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 13
52. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
52. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
52. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
52. Pavla Křelinová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
52. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
52. Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 12
52. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
59. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 11
60. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 10
60. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
62. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
63. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 8
63. Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE 2 8
63. Eva Kadeřábková MDDM Ostrov CZE 1 8
63. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 8
63. Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
63. Nikol Lihlová KK Shotokan Ryu Rotava CZE 1 8
63. Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
63. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
63. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
63. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
73. Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
73. Nikita Bastlová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
73. Anetta Kašprišinová TJ TŽ Třinec CZE 1 1 6
73. Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
77. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
77. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 5
79. Aneta Brožová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
79. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
79. Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE 1 4
79. Lucie Hálová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
79. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
79. Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
79. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
79. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
79. Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
79. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
79. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
90. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 3
91. Anna Drahoňovská KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
91. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
91. Magda Koukolíková KK Kladno CZE 1 2
91. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů