KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
39. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
39. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 4
39. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
39. Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
39. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
39. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
39. Matyáš Pavel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
39. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
39. Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 4
39. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
39. Denis Rudolf KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
39. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 4
39. Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 4
39. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
39. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
39. Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
39. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
39. Martin Žabka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
39. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
120. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3
120. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3
120. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 3
120. Martin Macík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3
120. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 3
125. Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
125. Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
125. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 2
125. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2
125. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 2
125. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
125. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
125. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
125. Martin Palušák USK Slavia Liberec CZE 1 2
125. Martin Skalický Baník Havířov CZE 1 2
125. Radim Stehlík TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
125. Jiří Štrach SC Komura Kladno CZE 1 2
125. Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE 1 2
125. Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE 1 2
139. Jakub Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 1
139. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 1
139. Miroslav Rompotl Karate Klub Kadaň CZE 1 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů