KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
32. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 14
32. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 14
53. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 13
54. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 12
54. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 3 12
54. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 12
54. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 12
58. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
58. Josef Kocman TJ Karate Praha CZE 1 1 10
58. Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 10
58. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 10
58. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
63. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
63. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
63. Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
63. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
63. Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
63. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
63. Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
63. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
63. Dalibor Krejčí SKC Louny CZE 1 8
63. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 8
63. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
63. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
63. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
63. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
63. Josef Vařečka Vakado Kutná Hora CZE 1 8
63. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
63. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
63. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
81. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
81. Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
83. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
83. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
83. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
83. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
83. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 6
83. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 1 6
89. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 5
89. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
91. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
91. Vladimír Bláha Karate Klub Chodov CZE 1 4
91. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
91. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 4
91. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
91. Adam Groma SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
91. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 4
91. Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
91. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
91. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů