KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
37. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 14
37. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 14
53. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 13
53. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 13
55. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 3 12
55. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
55. Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
55. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 12
55. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 3 12
55. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 12
55. David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
55. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
55. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
55. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 12
55. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 12
66. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
66. Josef Kocman TJ Karate Praha CZE 1 1 10
66. Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
66. Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 10
66. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 10
66. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
72. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 8
72. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
72. David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
72. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
72. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
72. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
72. Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
72. Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
72. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
72. Dalibor Krejčí SKC Louny CZE 1 8
72. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 8
72. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
72. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
72. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Jan Novák TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
72. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
72. Josef Vařečka Vakado Kutná Hora CZE 1 8
72. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
72. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
93. Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
94. Marek Babor SKBU Hostivař CZE 1 6
94. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 6
94. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
94. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
94. Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 1 6
94. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
94. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 1 6

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů